На 02.11.2012г., от 16:30ч.,на Арка на търновските генерали,ще бъде представено монтираното копие на бойното знаме на 18-ти Етърски пехотен полк и поднасяне на цветя.
Бъдете информирани
Абонирайте се за нашия бюлетин!
Получайвайте първи всички актуални новини, събития, обяви и съобщения от Община Велико Търново.